آتلیه عروس آرانور - راهنمای عروسی
روز فرمالیته عروسی چه مزایایی دارد؟

روز فرمالیته عروسی چه مزایایی دارد؟

1396/4/22
کد : 16

روز فرمالیته چند سالی است که وارد سبک زندگی عروس خانم های ما شده است . آن ها برای این که روز عروسی خستگی زیادی را تحمل نکنند و فرصت این را داشته باشند که یک با رعروسی را تمرین کنند زیر بار خرج و مخارج یک مراسم فرمالیته می روند تا روز عروسی شان همه چیز پرفکت باشد . برای گرفتن آرایش و عکاسی فرمالیته باید مزایا و معایب آن را بدانید . تنها در این صورت است که می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

فرمالیته چیست؟

آرایش و عکاسی فرمالیته دقیقا شبیه سازی روز عروسی شماست . شما در یک روزی که نه فامیل تان جمع هستند و نه آشنای دیگری در مراسم حضور دارد به همراه همسرتان عروس و داماد می شوید . موهای تان را درست می کنید . آرایش می کنید ، لباس عروس می پوشید ، تاج می گذارید و دقیقا هر کاری که روز عروسی انجام می دهید را چند روز قبل مو به مو انجام می دهید . به این مراسم می گویند روز فرمالیته پیش از مراسم عروسی.

مزایای گرفتن فرمالیته

عروسی فرمالیته به شما این امکان را می دهد که عروس شدن را قبل از یک عروسی واقعی تجربه کنید . مدل راه رفتن ، راحت بودن توی لباس ، حتی رقصیدن و خیلی چیزهای دیگر . علاوه بر این ها می توانید دو مدل آرایش داشته باشید و با هر دو مدل آن عکس بگیرید . یکی آرایش روز فرمالیته و دیگری آرایش روز عروسی خودتان . این کار فرصت را به شما می دهد که اگر از آرایش تان خوش تان نمی آید یا دوست دارید تغییری در آن ایجاد کنید به راحتی و بدون استرس از دست رفتن زمان این کار را انجام بدهید .

روزی که مراسم فرمالیته ی شما برگزار می شود می توانید تمام عکس هایی که مد نظرتان است را بگیرید تا روز عروسی درگیر عروسی نشوید . اگر روز عروسی نخواهید به باغ و آتلیه بروید و عکس بگیرید دیگر نیازی نیست صبح زود به آرایشگاه بروید و مدام استرس خواب ماندن را داشته باشید . از آن جایی که عکس های تان را قبلا با فراق بال گرفته اید می توانید ساعت 10 صبح به آرایشگاه بروید و به راحتی به مراسم تان برسید .

فکرش را بکنید عروسی تان سر زمستان باشد ، انجام فرمالیته می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد . می توانید در یک روز آفتابی عکس های تان را بگیرید تا لازم نباشد در برف و باران با لباس و کفش سفید برای عکس گرفتن در باغ آماده شوید . اگر لباس عروس تان را خریده باشید کافیست برای روز فرمالیته فقط یک دسته گل بگیرید و هزینه آرایش تان را که تقریبا مبلغ آن به اندازه ی نیمی از آرایش روز عروسی است بپردازید و روز عروسی تان را بدون کوچک ترین استرسی برگزار کنید .
یک نکته یک جالب دیگر که می توانید در روز فرمالیته تان انجام بدهید سفر به یک شهر یا کشور دیگر است . اگر از نظر مالی تامین باشید و برایتان مشکلی وجود نداشته باشد می توانید حتی به یک کشور خارجی سفر کنید و آن جا مراسم فرمالیته تان را برگزار کنید و بی نظیرترین عکس هایی که امکانش فراهم هست را بگیرید.

تحریریه نوعروس/میترا شکری